perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grumbull në çeki

Fjalë: grumbull (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (11): balvan, blok, hromada, zápisník, článek, halda, hranice, kupa, množství, spousta, stoh
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke grumbull, granbull xy, granbull weakness, granbull stats, granbull smogon xy, granbull smogon, grumbull në çeki, balvan në shqip
grumbull në çeki