perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grup në çeki

Fjalë: grup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (37): dav, grupa, hejno, horda, houf, kupa, roj, skupina, spousta, zástup, garnitura, kategorie, komplex, množina, mužstvo, oddíl, rota, sada, sestava, soubor, souhrn, souprava, společnost, svazek, seskupení, celek, četa, družstvo, kombinace, kombinování, parta, skládání, sloučení, sloučenina, slučování, spojení, syndrom
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke grup, grup yorum, grup vitamin, grup servicii petroliere, grup piala dunia 2014, grup interesi, grup në çeki, dav në shqip
grup në çeki

Fjalë të ngjashme

vrimë e zezë