perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gumëzhin në çeki

Fjalë: gumëzhin (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (11): bručet, bzučet, cinkat, drnčet, frčet, hučet, řinčet, vrčet, zacinkat, znít, zvonit
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke gumëzhin, gumëzhin në çeki, bručet në shqip
gumëzhin në çeki