perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

guximtar në çeki

Fjalë: guximtar (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (18): chrabrý, hrdina, statečný, udatný, energický, mužný, rozhodný, silný, srdnatý, statný, účinný, odvážný, zmužilý, odhodlaný, odvážlivec, smělec, smělý, troufalý
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke guximtar, guximtar shqip, guximtar rushani gezuar, guximtar rushani, guximtar labenishti, filmi guximtar, guximtar në çeki, chrabrý në shqip
guximtar në çeki

Fjalë të ngjashme

mendoj .com jelek per nuse elb group