perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hije në çeki

Fjalë: hije (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (8): chládek, stín, zdání, nejasnost, soumrak, temno, temnota, tma
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke hije, hike the gamer, hijet van, hijet qe mbeten pas, hijet for sale, hijet e nates, hije në çeki, chládek në shqip
hije në çeki