perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

huaj në çeki

Fjalë: huaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (4): poskytnout, půjčit, půjčovat, zapůjčit
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke huaj, hauz khas village, dhendri i huaj, huaj në çeki, poskytnout në shqip
huaj në çeki