perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

humbas në çeki

Fjalë: humbas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (21): pozbýt, prodělat, prohrát, založit, ztrácet, ztratit, chybět, chybit, minout, netrefit, postrádat, scházet, selhat, vynechat, zameškat, zmeškat, shodit, svrhnout, urychlit, uvrhnout, zabloudit
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke humbas, humbas_locked, humbas ug, humbas snl, humbas ruc, humbas roskilde, humbas në çeki, pozbýt në shqip
humbas në çeki