perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

individual në çeki

Fjalë: individual (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (14): individuální, jednotlivý, osobitý, osobní, personální, svérázný, vlastní, zvláštní, dvouhra, jednoduchý, prostý, dotyčný, jednotlivost, příslušný
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke individual, individual taxpayer identification number, individual tax rates, individual rights, individual retirement account, individual mandate, individual në çeki, individuální në shqip
individual në çeki