perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

industri në çeki

Fjalë: industri (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (1): průmysl
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke industri, industri rumahan, industri rumah tangga, industri newtown, industri manufaktur, industri kreatif, industri në çeki, průmysl në shqip
industri në çeki