perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jo në çeki

Fjalë: jo (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (4): ani, nic, nijak, nikoli
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke jo, jojo, jo vetem mode, jo vetem kafe 2014, jo vetem kafe, jo vetem fjale, jo në çeki, ani në shqip
jo në çeki

Fjalë të ngjashme

projekt provoj gabim shtypi jojo