perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

këtu në çeki

Fjalë: këtu (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (3): sem, tady, zde
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke këtu, këtu në çeki, sem në shqip
këtu në çeki