perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kafshoj në çeki

Fjalë: kafshoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (27): brát, hlodat, hryzat, hrýzt, kousat, kousnout, leptat, ohlodávat, ohryzat, ohryzávat, okousat, okusovat, oštipovat, píchnout, pokousat, prožrat, rozežírat, štípat, štípnout, uštknout, pálit, bodnutí, kousnutí, píchat, píchnutí, poštípat, uštknutí
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke kafshoj, kafshoj në çeki, brát në shqip
kafshoj në çeki