perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kalli në çeki

Fjalë: kalli (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (1): klas
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke kalli, kali wikipedia, kali tu qi, kali ne enderr, kali linux tutorial, kali linux download, kalli në çeki, klas në shqip
kalli në çeki

Fjalë të ngjashme

360 gradë gt dalloj luft im darm