perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

karakteristik në çeki

Fjalë: karakteristik (numri i letrave: 13)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (18): atribut, charakter, charakteristický, charakteristika, příznačný, příznak, punc, tah, vlastnost, značka, znak, rázovitý, rozeznávací, rozlišovací, rozlišující, svérázný, typický, význačný
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke karakteristik, karakteristik wirausaha, karakteristik sistem, karakteristik samudra pasifik, karakteristik masyarakat madani, karakteristik kebudayaan, karakteristik në çeki, atribut në shqip
karakteristik në çeki