perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

katalog në çeki

Fjalë: katalog (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (1): katalog
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke katalog, katalog tupperware januari 2014, katalog tupperware februari 2014, katalog tupperware, katalog promosi, katalog per floke, katalog në çeki, katalog në shqip
katalog në çeki

Fjalë të ngjashme

tavë kosi dele adebola borscht recipe