perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kodër në çeki

Fjalë: kodër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (10): kopec, kopeček, návrší, pahorek, vrch, kupa, mohyla, úbočí, vršek, výšina
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke kodër, kodër në çeki, kopec në shqip
kodër në çeki