perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kokë në çeki

Fjalë: kokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (17): hlava, hlavice, hlavička, kebule, kokos, kus, náčelník, přednosta, představený, šéf, vedoucí, vrchol, záhlaví, rubrika, titul, titulek, čelo
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke kokë, kokë në çeki, hlava në shqip
kokë në çeki