perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kopsë në çeki

Fjalë: kopsë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (7): klika, knoflík, tlačítko, akcent, důraz, přízvuk, výslovnost
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke kopsë, kopsë në çeki, klika në shqip
kopsë në çeki