perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryengritës në çeki

Fjalë: kryengritës (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (7): buřič, odbojný, povstalec, povstalecký, rebel, vzbouřenec, zbojník
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke kryengritës, kryengritës në çeki, buřič në shqip
kryengritës në çeki