perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryq në çeki

Fjalë: kryq (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (3): hřbet, křížek, zadek
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke kryq, kryqi i thyer, kryqi i kuq wikipedia, kryqi i kuq vizatime, kryqi i kuq tirane, kryqi i kuq shqiptar wikipedia, kryq në çeki, hřbet në shqip
kryq në çeki