perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ku në çeki

Fjalë: ku (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (3): kam, kde, odkud
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke ku, ku shtrihet shqiperia sot, ku shtrihet shqiperia, ku ma ke, ku leuven, ku klux klan, ku në çeki, kam në shqip
ku në çeki

Fjalë të ngjashme

dedh ishqiya review pres 24