perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kujtim në çeki

Fjalë: kujtim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (6): památka, upomínka, vzpomínka, paměť, dar, vzpomínání
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke kujtim, kujtim vajushi, kujtim spahivogli, kujtim lika, kujtim leka 2014, kujtim leka, kujtim në çeki, památka në shqip
kujtim në çeki

Fjalë të ngjashme

rreth nesh midi dress ruaj significado