perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushdo në çeki

Fjalë: kushdo (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (10): člověk, každý, kdokoli, kdokoliv, nějaký, někdo, některý, nikdo, jakýkoliv, kterýkoliv
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke kushdo, kushdo te behet milioner, kush do behet milioner, kushdo në çeki, člověk në shqip
kushdo në çeki