perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushtrim në çeki

Fjalë: kushtrim (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (18): alarm, leknutí, obavy, poplach, strach, hrůza, nepokoj, panický, panika, rozrušení, vzrušení, bázeň, obava, úděs, úlek, úzkost, zděšení, znepokojení
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke kushtrim, kushtrim xhakli, kushtrim shala, kushtrim sadiku, kushtrim qerimi, kushtrim mushica, kushtrim në çeki, alarm në shqip
kushtrim në çeki