perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lag në çeki

Fjalë: lag (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (13): louhovat, máčet, močit, namáčet, namočit, navlhčit, omočit, pít, smáčet, vlhčit, impregnovat, namořit, nasáknout
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke lag, lag switch, lag screw, lag meaning, lag ja.pavaresia.vlore, lag ja gale mp3 download, lag në çeki, louhovat në shqip
lag në çeki

Fjalë të ngjashme

pjesë këmbimi kamyon pi symbol