perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lejoj në çeki

Fjalë: lejoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (21): dopouštět, dopustit, dovolit, dovolovat, přijmout, připouštět, připustit, strpět, umožnit, uznat, oprávnit, povolit, souhlasit, trpět, zmocnit, zplnomocnit, ulehčit, usnadnit, poskytnout, přivolit, svolit
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke lejoj, lejoj në çeki, dopouštět në shqip
lejoj në çeki