perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

libër në çeki

Fjalë: libër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (2): kniha, knižní
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke libër, libër për fëmijë, libër mësuesi, libër leximi, e-libër, libër në çeki, kniha në shqip
libër në çeki

Fjalë të ngjashme

grup piala dunia 2014 arrij tuba