perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liri në çeki

Fjalë: liri (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (8): nezávislost, samospráva, samostatnost, svoboda, lehkost, nenucenost, snadnost, uvolněnost
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke liri, liri tufit, liri shitit, liri rasha, liri ketit, liri gero, liri në çeki, nezávislost në shqip
liri në çeki

Fjalë të ngjashme

breg fusion rri pa gjum filma