perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lirim në çeki

Fjalë: lirim (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (9): osvobození, porod, propuštění, uvolňování, vydání, vykoupení, vyplacení, zproštění, emancipace
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke lirim, lirim ukimeraj, lirim rufati, lirim muharremi, lirim muharemi, lirim jakupi, lirim në çeki, osvobození në shqip
lirim në çeki