perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

listë në çeki

Fjalë: listë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (13): list, listina, lupen, registr, rejstřík, role, seznam, soupis, svitek, žebříček, přehled, výkaz, výpis
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke listë, listë në çeki, list në shqip
listë në çeki