perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

llup në çeki

Fjalë: llup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (11): hltat, jídlo, jíst, papat, polykat, prožrat, rozežrat, sežrat, sníst, zhltnout, žrát
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke llup, llup poll, llum barrera, jimmy llup, gallup poll, gallup, llup në çeki, hltat në shqip
llup në çeki