perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lopatë në çeki

Fjalë: lopatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (8): lopata, lopatka, křidélko, plec, plecko, rameno, špachtle, stěrka
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke lopatë, lopatë në çeki, lopata në shqip
lopatë në çeki