perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luftoj në çeki

Fjalë: luftoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (5): bojovat, zápasit, diskutovat, potírat, soupeřit
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke luftoj, luftoj në çeki, bojovat në shqip
luftoj në çeki