perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luginë në çeki

Fjalë: luginë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (2): dolina, údolí
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke luginë, luginë në çeki, dolina në shqip
luginë në çeki