perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lule në çeki

Fjalë: lule (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (4): květ, výkvět, rozkvět, vykvétání
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke lule, lulelaker, lule velo partizani, lule te bukura, lule orkidea, lule natyrale, lule në çeki, květ në shqip
lule në çeki

Fjalë të ngjashme

shell fcu fletë dafne trung tam asia