perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lundroj në çeki

Fjalë: lundroj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (1): plout
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke lundroj, lundroj në çeki, plout në shqip
lundroj në çeki