perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mëngjes në çeki

Fjalë: mëngjes (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (7): dopoledne, ráno, svítání, zítřek, raněný, ranní, zraněný
Vlerësim:
(3.7/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke mëngjes, mëngjes pas pilulës, mëngjes i mirë, mëngjes në çeki, dopoledne në shqip
mëngjes në çeki