perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaroj në çeki

Fjalë: mbaroj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (23): dobít, dodělat, dohodnout, dohotovit, dokonalý, dokončený, dokončit, dopsat, dosahovat, dovršit, dovršovat, hotový, končit, přestat, přestávat, provést, skončit, ukončit, ustat, uzavírat, vyústit, zaniknout, zastavit
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke mbaroj, lidhja mbaroj, gjithqka mbaroi, gjithcka mbaroj, mbaroj në çeki, dobít në shqip
mbaroj në çeki

Fjalë të ngjashme

llogari vec llogari mbaj sax