perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbrëmje në çeki

Fjalë: mbrëmje (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (2): večer, večírek
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke mbrëmje, mbrëmje në çeki, večer në shqip
mbrëmje në çeki