perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbretëreshë në çeki

Fjalë: mbretëreshë (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (4): dáma, královna, paní, žena
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke mbretëreshë, mbretëreshë në çeki, dáma në shqip
mbretëreshë në çeki