perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjalti në çeki

Fjalë: mjalti (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (10): cukrový, jemný, lahodný, líbezný, libý, medový, miláček, něžný, roztomilý, sladký
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke mjalti, mjalti wikipedia, mjalti per fytyren, mjalti ne shtatzani, mjalti ne enderr, mjalti me kanelle, mjalti në çeki, cukrový në shqip
mjalti në çeki