perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mohoj në çeki

Fjalë: mohoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (20): odepřít, odmítat, odmítnout, odpírat, popírat, popřít, upírat, upřít, zamítnout, zapírat, zapřít, odmlouvat, vyvracet, nahradit, propustit, vyhnat, vytlačit, zapudit, lhát, vyvrátit
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke mohoj, mohoj bk, moho khurd, mohoj në çeki, odepřít në shqip
mohoj në çeki