perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mundohem në çeki

Fjalë: mundohem (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (4): vábit, žádat, pokoušet, zkusit
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke mundohem, mundohem ta harroj lyrics, mundohem ta harroj, mundohem qe ta harroj, kthjellu mundohem, mundohem në çeki, vábit në shqip
mundohem në çeki