perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muzikant në çeki

Fjalë: muzikant (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (2): hudebník, muzikant
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke muzikant, muzikant zoekt band, muzikant te njohur, muzikant overleden 2013, muzikant org, muzikant gezocht, muzikant në çeki, hudebník në shqip
muzikant në çeki

Fjalë të ngjashme

pell grant intervistë pune