perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

në në çeki

Fjalë: (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (37): balancem, do, na, nad, o, po, podle, před, proti, u, uvnitř, v, ve, z, za, ze, při, aby, k, kde, ke, kolem, kvůli, okolo, pro, jako, jakožto, mimo, nato, od, poté, potom, přes, příliš, vedle, vzadu, zadnice
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke në, në rregull, në mundsh, në kohë, në gjuhën shqipe, në në çeki, balancem në shqip
në në çeki