perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërhyj në çeki

Fjalë: ndërhyj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (6): intervenovat, přihodit, zakročit, zasáhnout, zasahovat, zprostředkovat
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke ndërhyj, ndërhyj në çeki, intervenovat në shqip
ndërhyj në çeki