perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtesë në çeki

Fjalë: ndërtesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (26): budova, budování, kompozice, konstituce, loď, povaha, sestava, sestrojení, skládání, skladba, sloh, složení, stavba, stavění, struktura, textura, tkanivo, ústava, vazba, vybudování, výstavba, založení, zřízení, architektura, stavebnictví, stavitelství
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke ndërtesë, ndërtesë në çeki, budova në shqip
ndërtesë në çeki