perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

nesër në çeki

Fjalë: nesër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (2): zítra, zítřek
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke nesër, moti nesër, koha nesër, horoskopi nesër, nesër në çeki, zítra në shqip
nesër në çeki

Fjalë të ngjashme

dragua shqip vesh komtare jam ushtar