perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngase në çeki

Fjalë: ngase (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (7): neboť, protože, do, kvůli, na, pro, za
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke ngase, ngase p, ngase ndityiwe, edwin ngase, bova ngase, ngase në çeki, neboť në shqip
ngase në çeki