perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

një në çeki

Fjalë: një (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (26): jakýsi, jeden, jedinečný, jediný, jedna, jednička, jednotný, kterýsi, nějaký, ojedinělý, jednota, jednotka, jednotnost, jedině, opuštěný, osamělý, osamocený, pouhý, sám, samotářský, samotný, unikátní, jistý, nějakou, některý, určitý
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke një, një tregim, një skeq, një ngjarje e përjetuar, një million euro, një leter shoqes, një në çeki, jakýsi në shqip
një në çeki